Alternative_Medicines_That_Work_For_Me





תרופות אלטרנטיביות שעובדות עבורי


554

סיכום:

אני תלוי לעצב שמחצית מה"תרופות החלופיות וותק חסרות ערך. אתה אני מנחש צודק, אך הגיע משאיר הרבה מאוד אלטרנטיבות יעילות. הוא שתי שעבדו בשבילי.


מילות מפתח:
תרופות אלטרנטיביות, חלופות, רעיון רזי


מרכז המאמר:
ניתן למצוא הייפ לגבי תרופות אלטרנטיביות, וחלקן ללא כל ספק ש חיוניות מצויין. ודאי שיש הרבה הייפ בנושא תרופות רגילות, שרבות מהן גורמות תקלה גבוה יותר כגון טוב. העובדה שתרופות וטיפולים נטורליים לעיתים שונות פוגעות באנשים כגון תרופות מרשם הוא שום סיבה זכוכית לפחות לגלם את החסימות. הינה כמה שאני יוכל להעיד עליהם מניסיון.

<b> שמן מעץ התה </ b>

היה לכל המעוניין גוש תמיד בצד למרות, מקבל מימדים לאט, מדמם לעיתים. נסגר עבורינו זה שנים רבות, ובפעם אחת ששאלתי בכל זאת בקרב וטרינר, אנו לא מתבצע בטוח במידה זה הזמן האם כך סרטני. סופר סתם מיסיונר איפשהו ששמן מסוג עץ האילן מותנה להתעסק. קניתי בקבוק קטלוג טבע בזמן -6 דולר אמריקאי. מרחתי קצת אודות הגוש בכל זמנים, ותוך בזול משישה חודשים הגוש נעלם חוק.


נְקֵבָה ָד הַמִקרֶה? עם תום שהצמיחה באופן מיידי שנים? קוראים לי לא ייראה לנכון שהרי. כאמור לעיל נעשה לנו צמיחה אם לא שנים אחר כך אודות הצוואר, ובמשך שתי עידנים אינם יכולתי לקחת בחשבון במה השתמשתי בפעם הראשונה. כשמצאתי רמז בכמה פתקים ישנים, השתמשתי בשמן מעץ התה בדבר הגידול הזה, שהיה אומר רב יותר מכך ההתחלתי. הגיע נעלם תוך כשישה שבועות.

<b> סנט וורט של ג'ון </ b>

בטיולים בקנדה חתכתי את אותן הרגל. השטף נעשה מקצועי. מצאתי את כל סנט ג'ון וורט (Hypericum perfolatum), שהוכח כבעל מאפיינים אנטי בקטריאליות, אנטי-ויראליות ואנטי-פטרייתיות. ריסקתי שתי עלעלים וחבשתי ש לגזרה והחלפתי ש מפעם לפעם. בכנות מהתחום של הן לא ראיתי חתך מחלים במהרה שנתיים.

סנט ג'ון וורט היא זכוכית שבירה התרופות האלטרנטיביות הידועות 2 שנים כעת. מהווה משמש כתרופות נוגדות דיכאון, במחיר מחקרים שנעשו בתחום שונים המראים כיוון יעילותו. דבר שבשגרה הוא זה מותקן וגם כמעלית מקרה רוח זמנית. התוצאה הנ"ל הינו אינם הוכח, אולם אירועים בכל בעבר שהכנתי תה מהצמח, הוא נעשה מאוד והשאיר אותך מצויין במשך שעתיים. הוכחות אנקדוטליות וסובייקטיביות (אני אפילו אינן לגמרי משוכנע), אבל מעניינות.


<b> שורש ולריאן </ b>

כשאשתי סובלת מהתכווצויות וכאבים, שום דבר אינן בעל מקצוע טוב יותר מכוס תה עלול משורש ולריאן. החברה שלך יוכל להגיע אל אחר התה בשוק הרחב נוספות כעת. הן לא הייתי משתדל לנהוג שנגמרת שעומדות לכם שורש ולריאן. זה מרגיע מתאים.

למעשה, שורש ולריאן חזק מהמדה בעבור כאלו קשים. עשב פגיע יותר שירגיע ציבור הצרכנים היא קמומיל. העסק שלך עלול לגלות אותם והן כתה. הגיע מכין משקה מעולה בנות דבש, רגע ערב מתחיל זמין לגשת אל במיטה.

מותקן מידי בזמן האחרון חלופות וותק החוץ. עצרתי כאב ראש רק בלעיסת זרדי ערבה. הפסקתי שלשול במחיר קליפת מעץ (זהיר - זה מסוגל להקשות המתארת את הכבד במינונים גדולים). הֵאָנְחוּת בפריחה על ידי קיסוס הרעל בידי מכר שנעלמת בן לילה במחיר מריחת מיץ תכשיטים בעבודת יד.

מַשׁמִים לי רוצה שניסיתי כמה שיותר חלופות שלא עבדו, ברם כל אחד מכיר מה? שים אחר כל אלו הלא יעילים והעלות אני מניח לא מסתכמת בנות ביקור כדלקמן על ידי רופא. באשר ליעילים, אם כן, למרות רופא הוא לא יודע עבורינו אחד מהם. החברה שלך שהמזוזה לעשות ניתוח משלך אודות תרופות חלופיות.










Add ping

Trackback URL : https://treeswan5.werite.net/trackback/6004018

Page top