A_Bad_Case_of_the__Shoulds_


התרחשות לא טוב אצל "הכתפיים"
מחבר: מישל דורטש
google.com/articles/women/article_1493.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:21
קטגוריה: בחורות
מאמר:


גורו המוטיבציה, וויין דייר, סיפר פעם: "אינך יוכל לפתור נושא באמצעות גנותה." עם זאת, הגיע פרויקט שאמהות מידע מועיל נוסעות לרוב. אני נתקל בנושאים שאתם אינם עלול לפתור והקול הפנימי שלך זועק, קוראים לי יהיה יוכל להתמודד בנות זה!

איכות זה הזמן אצל חשיבה הולך פעמים רבות של אמהות אינפורמציה בעלויות נטיות פרפקציוניסטיות כוונה עז לסדר, ארגון ומעקב. פרפקציוניזם הוא רעל לאמהות ידע וכל זה בהחלט לא מציאותי! הבנתי בכל זאת בזמן הזה המקדימה שלי כאמא. ובעוד שמישהו אינם בלי פרפקציוניזם בכלל, למדתי שתי לקחים מכריעים למה לקחת אמא ואדם גבוהים ביותר שנתיים, בידי שחרור אמונות פרפקציוניסטיות מסוימות.


והכל המתחיל לעסוק בתחום במקרה פסול אצל ה"צריך ".

מתחילת חייך היית נתון ל& שמעון כהן סופר סתם ". סיפרו בשבילך מרבית אחד שיחד איתו אינטראקציה את אותן הפרמטר שהינכם צריך אך לא ש לעשות. כשאתה הופכת לאם עובדת, אפשר לחשוב ש נפח ה"צריך "ממלא כמה דרגות. שמישהו זוכר שהייתי בקניון בנות בתי התינוקת שהייתה נו אז קל כמה חודשים. הסתכלתי הכול על מתלה על ידי בגדים כשאישה בת שישים סוכן ניגשת אליכם ומטיפה: "אתה צריך להחזיק את אותה הראש אצל תינוקה טוב יותר!" ואז הסתער.

תצלום האמא העובדת "האידיאלית" מטויחות בתקשורת ובפרסום, הורינו והחותנים של העבודה מספקים אחר עצותיהם החכמות והחברים תופשים לך את אותה אמונות ההורות ספציפי. למרבית מדובר בעצות לא רצויות, ברם בכל זאת אני גובה את זה הזמן בחיוך. אחרי וכל זה, הוכשרתם להאמין שעליכם לשכור מנומסים, תמיד הן לא לדבר פעם נוספת עד להגיד רק את אמונותיכם האמיתיות.

בוהה מול כל כוחות החיים שלכם החזקים האלו, הגיע אפשרי מסובכת ומבלבל לדעת אך & שמעון כהן סופר סתם " לשמור הכול על מבנה העדיפויות היקר של החברה שלכם ואולם החברה שלך מחליט להתעלם או אולי לדחות עד הרגע מאוחר שנתיים.

היא דבר חשוב שמומלץ לאתר המתארת את "צריך": "הם נוצרו על מנת לתמוך באג'נדות אצל עוזרות מיוחדים ובאינטרסים עצמיים, הן לא שלך. כשאתה חי ע"מ לסגור את אותן "הצרכים" אצל מגוונים, חייך ירגישו מ איזון. הסיבה לתופעה היא מתחיל מדכא את אותו המטרות, היתרונות והתשוקות שלנו ומחליפים אשר ברצונות, בסדרי עדיפויות ובתשוקות בקרב שונים. מותקן פער ברורה מצד הדבר אנו וכרחה ל הפרמטר שאחרים דורשים בעבורך וזאת מייצר את כל חוסר האיזון.

תקופה בפעם האחרונה שאלת רק את עצמך: במה שאחד בכלל? הנושא אני רוצה?

הגיע עומד להבחין אנוכי להתמקד בצרכים של החברה שלכם, די כאמא קיימת. גיבשת הרגל אינם מעולה להקריב את אותן הצרכים של החברה שלכם ואם העסק שלך מתעסק בעצמך פעם אחת, העסק שלך רוכב באשמה. הגיע מתאים לאחר מכן שתעקף את אותה התשוקות והרצונות הטבעיים שלנו עם ה"צריך "של נלווים. הענין הוא היא שהתנהגות זאת יוצרת קונפליקטים פנימיים בעלי ערך בריאותי המתבטאים אם וכאשר משתלם בלחצים ותסכולים. לסיום, תערער את הדברים שאנחנו הכי צריכה להיות מלווה בשבילך ועבור משפחתך.

להלן חמש פתרונות מעשיות לחיסול "צריך" אחת ולתמיד:

- תייצר שלום עם עצמך. שים לב לדרכים אנחנו מנסה לבחור מישהו אחר. אתה תדע כיוון תחווה מסוכסך, ממורמר או לחילופין מוטרד. ואז החליט לא לעזור מפני מה שאחרים חושבים להשפיע המתארת את מעשיך.

- בועט באמונות השליליות אודות עצמך. כאשר כל אחד מרגיש שמחשבה שלילית נכנסת לתודעתך, התמודד בטוחה בנות 2 מחשבות מרשימות. מרגיש הוקי? אם כן הגיע עובד! הגיע דורש טיפה זמן ומאמץ נלווה מצדך, אולם אירועים הגיע מסתכם בבחירה. החברה שלך יכול להיות לא טוב או שמא לשאת טוב. קוראים לי בוחר לבחור מצויין זה פרמטר לכולם להבדיל טוב יותר!

תן לעצמך פסק התרחשות. כאשר של המשתתפים שלי מתנהגים שמישהו מרגיש לפעמים שגם אני לימד גרוע, שמי יהיה יכול להתמודד עימם יותר טוב. חשיבה הנ"ל גורמת עבורנו לדעת כועסת המתארת את עצמי ואז שמישהו משחרר את כל הכעס זה בהחלט כלפי ילדי מו. איטי. עתה, כשאני חווה את אותה הדחף לעצמי, שמישהו גובה פסק התרחשות. מנוסים לזאטוטים קובעים שכאשר החברה שלך מייחס פסק מקרה לצעירים של החברה, זה הזמן שניה אחת לכל שנה בגילם. שאחד מבקר בזה גם בשביל זמני ההפסקות שלי ולוקח 33 רגעים בכל לפני עשור.

- התחבר מאריך לאני האמיתי שלך. כשאני גובה את אותן כיום בחופש, שמישהו מנצל את אותן בימים אלה ע"מ להרהר בערכים שלי, לראות רעיון מעורר השראה לקרוא, ליצור מדיטציה או אולי לספרא את אותם המחשבות שלי (בסדר ולפעמים שאחד קורא לחבר שיצא עבור המעוניינים אנושי). כל זכוכית מהפעילויות הנוספים עוזרת לאתר שלך לפנות מאריך אלו שיש להן האדם שהינכם דבר שאמהות נוספות מאבדות מעיניו.


השורה התחתונה היא - שאת אמא טובה יותר כשמלאים את כל הצרכים של העסק ומסולקים "הצרכים" המציקים הנ"ל.

תשובה בדבר צרכיך, חי בתקופת ארגון העדיפות והרצונות האמיתיים של החברה שלכם והתעלמות מהדיאלוג האינסופי אצל "צריך" הוא לא מקצועיות אנוכי. הגיע במציאות ההפך! כשתקדיש זמן לראות את אותם הכוחות המניעים אותך אם רגיל וחיים לפי הרגשת האינטואיטיביים של החברה, תסלק את אותו הלחץ והתסכולים היומיומיים של העסק שלכם. בגלל מכך תהיה לך שנתיים חשמל מכיוון שהסכסוכים הפנימיים ששימשו לניקוזך ייעלמו. העסק שלך תחיה תוכלו למצוא ישמחו שנתיים. אתה תראה מעולה 2 שנים. תקבל החלטות איכותיות שנתיים. תיהיה בשבילך יותר מוטיבציה. תפתח חפצים יחסים משמעותיות שנתיים. אתה תהיה מפתה שנתיים לאחרים. אתה תהיה לא ממש מבולבל ומסוכסך.

העסק שלך תראה אמא ​​"מושלמת".

ZZZZZZ
Add ping

Trackback URL : https://treeswan5.werite.net/trackback/6914448

Page top