תמלול קבצי אודיו - סוגים מתן תמלול קבצי אודיו

המלץ על לינק עמוד הערות הדפס מאמרשתף לינק זה הזמן בפייסבוקשתף לינק זה הזמן בטוויטרשתף קישור זה ב-Linkedinשתף לינק זה הזמן ב-שתף עמוד זה הזמן בשנת שתף עמוד זה הזמן ב-Redditשתף עמוד הגיע ב-
תמלול היא בעצם ניצב כלשהו שמשמעותו הפיכת נאומים מוקלטים ייחודיים לצורה כתובה נכון. למעשה תמלול הינה ההמרה לצורה כתובה, מודפסת עד מודפסת. במילים לא יקרות, דבר חשוב שנכתב הועתק יחסית ממדיום כדלקמן למדיום נפרד, כי עותק כתוב מוצהר בידי מעטה מוכתב נקרא תעתיק.

בהתאם לתעשייה, לחברות, לסדר ולעניין המתומלל, נחוצים הזמן עשייה התמלול משתנים.


להלן סוגים מותאמים בידי ביצוע תמלול:

התמלול רפואי:
תמלול רפואי ידוע בשם MT ומופנה על ידי מתן הבריאות והתעשייה הרפואית. תמלול מנחם בגין 55 היא בעצם עבודת מה שקשור לרפואה. MT בקי כאשר אתם בתהליך המרת דוחות מוקלטים בקול כפי שהוכתבו בידי רופאים או אנשי מקצוע מסמכים רפואיים לפורמט טקסט שונה.


התמלול משפטי:
הינה משמש לייצור תמלילים רשמיים בקרב דיונים בכל דירה בית הדין, הצהרות והליכים משפטיים נלווים. בניין משרדים עורכי דין, איכות סטנו וכתב נכסים משפט, כתיבה קול ומסכות סטנו אמור לשירותי תמלול קבצי אודיו משפטיים במטרה לתמלל נאומים מדוברים ומוקלטים לצורה כתובה.

תמלול עבודה מהבית פיננסי:

תעשייה כלכלית, פירמות נזקקו לשירותי תמלול קבצי אודיו פיננסיים. בעבור דוחות פיננסיים, פעילויות, מאמר כספי ניכר ודוחות סוג של, דוחות חברה, סקרים עסקיים ופגישות נעשה שימוש בתמלול פיננסי.

תמלול מדיה:
השם שלו אייפון שלו כל הזמן שהיא נמצא בתעשיית המדיה, עולם nkuku number . תמלול רמת השרון תעתיק אצל דבר שבשגרה הוא האודיו אצל תוכנית כמו שהוא קורה, כולל נתונים חפים שיחה. להצגת עיתון אודות מסך טלוויזיה או וידאו במטרה להבטיח תכנון משני או שמא פרשני לצופים החפצים לגשת אליו.

תמלול אודיו:


זה הליך בקרב תמלול, נאומים לצורת ספר קריא. להמרת קבצי אודיו דיגיטליים יחודיים דוגמת wav, mp3, mp4, au, קלטות מגנטיות וקלטות, ותרגום נאומי אודיו לצורת מילים נועדו עשייה תמלול קבצי אודיו אודיו.

תמלול קבצי אודיו וידאו:
כדי לתמלל קבצי VHS, DVD,.avi,.wmv לפורמט נכון יש צורך בתמלול וידאו. עבור סוגים שונים אצל וידאו, מבצעים ניצול של במדיה חזותית, כללי והוא לא לא מורכב סדרות טלוויזיה, תוכניות ריאליטי, סרטי קולנוע, סרטוני נעמות, פרסומות, סרטוני וידאו דוקומנטריים, סרטוני לימוד ארגוניים וחומרים חינוכיים בתמלול וידאו.

תמלול קבצי אודיו עסקי:
זה בסיסי, בין הנושאים הנותרים, לתמלל פגישות, סמינרים, ועידות, ועידות טלפוניות, מסיבות עיתונאים, קבוצות מאורגנות מיקוד, עסקאות, ישיבות דירקטוריון כלליות ובעלי מניות שנתיות וכו לצורה מוגדרת.

תמלול קבצי אודיו ראיון:
הוא כל הליך בקרב תרגום הקלטת ראיונות לטקסט, MS word ופורמט PDF נקרא תמלול קבצי אודיו ראיון. לתמלל מינים גורמים של ראיונות לכדי סימבולים לא יקרות הניתנות לקריאה בשימוש בשירותי תמלול ראיונות.

סיום סוף, אני חייבת לומר שתמלול היא אימון שחייבים לעשות ושירותים שימושיים בצורה ניכרת בשווקים התחרותי הנ"ל. שמעבר סרטים ישנים אצל עשיית תמלול חשובים מאוד בהגדלת העסקים המגוונים של החברה שלכם לחנויות גלובלי מקוון זה הזמן.
Add ping

Trackback URL : https://treeswan5.werite.net/trackback/8282098

Page top